Ateşoğulları Tarım
info@atesogullaritarim.com
Tel: 0 (242) 725 56 56 Gsm: 0 (541) 563 02 61

Vizyonumuz

Vizyonumuz

VizyonumuzTarihçe

Organik tarımın son yüzyılda büyük bir işkolu haline geldiği hepimiz tarafından bilinen bir gerçektir. Ateşoğulları Tarım için doğa ile uyum içerisinde yapılan tarım faaliyetleri, kurucularımızın geçmişlerinin çiftçiliğe dayandığı da dikkate alındığında, son zamanlarda moda haline gelen bu alışkanlıktan çok ötedir.


Tüm ürünlerimiz, yılların birikiminin getirmiş olduğu tecrübelere dayanarak bitkilerden doğal yöntemlerle maksimum verimin alınabilmesi için uzun zamanlar test edilerek üretilmektedir. Ispanaktan çileğe, biberden domatese, muzdan goji beriye, zeytinden cevize, peyzaj bitkilerinden buğdayına şu ana kadar onlarca organik ve bunun yanında geleneksel mahsul üzerinde yapmış olduğumuz denemeler sonucunda; tabiat ana ile uyumlu olarak çalışmanın toprak, bitki ve ürünleri zenginleştirdiğini kanıtlamış bulunmaktayız.


Gübrelerimiz organik üretim için gerekli olan şartları fazlasıyla sağlayacak şekilde özenle formüle edilmiştir. Çiftçimizin beklentilerini hiç olmadığı kadar karşılayacak ve daha fazla tarımsal getiri sağlayacak gübrelerimizi hizmetinize sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız.


GARANTİMİZ
Üretim bandımızdan geçen tüm ürünlerimiz paketlenmeden önce organik standartlara ulaşıldığına emin olmak maksadıyla laboratuvar ortamında test edilmekte, şirketimizin katı kalite standartlarına ulaştığı ve hatta daha da iyi olduğundan emin olunduktan sonra son kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana finansal kaygılarımızın asla ürünlerimizin kalitesi veya çiftçimizin memnuniyetinin önüne geçmediğini ve bundan sonra da geçmeyeceğini şirket olarak garanti etmekteyiz.
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin